Седнів: ОГОЛОШЕННЯ

Седнів: оголошення про початок громадського обговорення добровільного об’єднання територіальних громад

 

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та на виконання Розпорядження Седнівського селищного голови від 24 травня 2017 року № 34 «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл та селища», Седнівська селищна рада повідомляє про початок перебігу терміну, відведеного на громадське обговорення добровільного об’єднання громад.

            Для обговорення виноситься питання пропозицій щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад із суміжними територіальними громадами Макишинської сільської ради Городнянського району і Черниської сільської ради Чернігівського району.

За результатами громадського обговорення пропонується розпочати процес добровільного об’єднання територіальних громад, визначивши в подальшому адміністративний центр у селищі Седнів Чернігівського району Чернігівської області та найменування – Седнівська(об’єднана) територіальна громада.

            Після спливу відведеного на обговорення строку Седнівською селищною радою буде розглядатися проект рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад і делегування представників до спільної робочої групи.

            Громадські слухання відбудуться 30 травня 2017 року о 10:00 у селищній актовій залі.

            На громадські слухання запрошуються члени виконавчого комітету Седнівської селищної ради, керівники підприємств, організацій, установ, громадських організацій незалежно від форми власності, представники засобів масової інформації, жителі селища Седнів та села Нове.

            Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі за адресою: селище Седнів, вул. Я. Лизогуба, 21, або на електронну пошту: sednevsr@ukr.net із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає. Довідки за телефоном: 68-27-31.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *